Naujausi skelbimai

Vyr.buhalteris(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9622

Darbo skelbimo numeris

9622

Darbo aprašymas

Visapusiškas įmonės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki balanso, dokumentų suvdimas į Navision apskaitos sistemą, ataskaitų sudarymas ir teikimas įmonės valdymo organams ir valstybės instituijoms, veiklos analizė.

Reikalavimai

  • Vyr.buhalterio darbo patirtis;
  • Buhalteriją reglamentuojančių įstatymų išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geri kompiuterizuotos apskaitos vedimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, analitinis mąstymas, bendravimo įgūdžiai.

Atsakingą darbą augančioje Lietuvos ir Vokietijos akcinininkų valdomoje įmonėje.
Apmokymus dirbti Navision apskaitos programa, nesant įgūdžių.

Papildoma informacija

Darbo vieta: UAB "Impress dizainas" būstinėje Vilniuje, M.Sleževičiaus g. 7.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. spalio 27 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 7 d.

Įmonė veikia interjero prekių ir baldų mažmeninės prekybos rinkoje Lietuvoje. Taip pat vystoma projektavimo ir interjerų įrengimo veikla.

Įmonė plečia savo mažmeninį prekybos interjero elementais tinklą “Liquid”. Atidaryta interjero studija, kurioje pristatomi aukštos kokybės Italijos, Vokietijos gamintojų modernaus dizaino baldai bei interjero aksesuarai, taip pat siūlomos interjero dizaino paslaugos.
Šiuo metu įmonė turi penkias prekybos vietas.

Įmonė projektuoja ir komercinius objektus (barus, restoranus, prekybos salonus). Jų įrengimui tiekia plataus spektro profesionalius, dekoravimo produktus, įgyvendina nestandartinius interjero bei eksterjero sprendimus.