Naujausi skelbimai

Vyresnysis audito specialistas (Senior Audit Officer)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 29512

Darbo skelbimo numeris

29512

Darbo aprašymas

EPSO/AD/98/07 – (AD*9 kategorija) (Bus sudaromi rezervo sąrašai)

Reikalavimai

Tarp reikalavimų kandidatams: turėti 4 metų universitetinį arba jį atitinkantį 3 metų profesinį ir vienerių metų praktinį išsilavinimą, bent 10 metų profesinio darbo patirties, iš kurių bent 8 metus darbo patirties su auditu susijusioje srityje ir 3 metus vadovaujančio darbo patirties (t.y. vadovavimo auditoriams ar pan.)
Kalbų žinios: būtinos puikios vienos iš šių oficialių ES kalbų žinios - bulgarų, čekų, estų, lietuvių, maltiečių, rumunų, slovėnų arba slovakų.
Taip pat būtina pakankamai gerai mokėti vieną iš šių oficialių ES kalbų – anglų, prancūzų arba vokiečių.

Įmonė siūlo

Darbą užsienyje ir karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Registruotis konkursui reikia elektroniniu būdu – iki 2007 m. rugsėjo 20 d. 12:00 val. (vidurdienio) Briuselio laiku. Paraiškos atėjusios po šio laiko nebepriimamos.
Platesnė informacija, reikalavimai konkurso kandidatams, paraiškų formos, nuorodos dėl registracijos:

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Užsienyje
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 21 d.

EUROPOS PERSONALO ATRANKOS TARNYBA (EPSO) skelbia atvirą konkursą nuolatiniam įsidarbinimui ES institucijose šių ES šalių narių piliečiams - Bulgarijos, Čekijos Respublikos, Estijos, Lietuvos, Maltos, Rumunijos, Slovėnijos ir Slovakijos.