Vyresnysis auditorius (Terminuota darbo sutartis) VIP1

THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo skelbimo numeris

342902

ThermoFisher

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio Bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 55 tūkst. darbuotojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

2012 ir 2014 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Vilniaus padalinys buvo pripažintas Metų darboviete.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką daugiau nei 750 darbuotojų kolektyvą kviečia:

Vyresnysis auditorius (Terminuota darbo sutartis)

    Darbo aprašymas:

  • Organizuoja ir vykdo Bendrovėje įdiegtų vadybos sistemų (ISO 9001, ISO 13485, GMP) vidaus auditus:

  • Rengia metinius ir matricinius vidaus audito planus.

  • Rengia vidaus audito klausimynus.

  • Organizuoja ir planuoja vidaus auditų atlikimą.

  • Audituoja.

  • Rengia vidaus audito ataskaitas.

  • Organizuoja ir dalyvauja klientų atliekamuose audituose:

  • Ruošiasi auditui (informuoja audituojamus struktūrinius vienetus).

  • Planuoja audito atlikimą.

  • Valdo audito ataskaitas.

  • Organizuoja ir dalyvauja trečios šalies (sertifikaciniuose) audituose:

  • Organizuoja ir planuoja auditų laiką,

  • Valdo auditų metu rastas neatitiktis:

  • Rengia ir pildo neatitikčių aktus.

  • Preliminariai numato galimus koregavimo, korekcinius ir/arba prevencinius veiksmus.

  • Seka koregavimo, korekcinių ir/arba prevencinių veiksmų atlikimo terminius, bei informuoja vadovybę apie laiku neatliktas užduotis.

  • Tikrina koregavimo, korekcinių ir/arba prevencinių veiksmų rezultatyvumą.

  • Reguliariai teikia informaciją vadovybei apie auditus, jų metu rastas neatitiktis, korekcinių ir prevencinių veiksmų rezultatyvumą ir jų atlikimo terminų laikymąsi.

  • Rengia ir valdo KVS ir AVS dokumentaciją:

  • Teikia Kokybės direktoriui pranešimus apie KVS funkcionavimą Bendrovėje.

  • Darbas pagal terminuotą darbo sutartį.

    Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gamtos mokslai – privalumas)

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas - gamtos/vadybos mokslų išsilavinimas).

  • Darbo patirtis gamybos ar mokslo padalinyje

  • Kokybės vadybos ir aplinkos vadybos sistemų dokumentų parengimo ir valdymo žinios.

  • Puikūs anglų kalbos žodžiu ir raštu įgūdžiai.

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).

  • Geri analitiniai sugebėjimai, komunikavimo įgūdžiai, atsakingumas, atidumas, kruopštumas.

    Mes siūlome:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.

  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

    Susidomėjote?

    Mes laukiame Tavo gyvenimo aprašymo. Darbo skelbimo numeris- 69500BR. Kartu su galima darbo pradžios data nurodykite ir pageidaujamą atlyginimą