Naujausi skelbimai

Vyresnysis inžinierius konstrutorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8989

Darbo skelbimo numeris

8989

Darbo aprašymas

Vyresnysis inžinierius konstruktorius konstroja įrangą aukščiausio sudėtingumo vyniojimo staklėms, o taip pat tų staklių junginius bei detales.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (inžinieriaus mechaniko);
darbo patirtis - konstruktorinis darbas šioje srityje;
mokėti dirbti kompiuteriu AutoCAD, SOLID WORKS programose;
geras anglų kalbos mokėjimas;
projektavimo darbo patirtis.

Siūlome galimybę realizuoti profesinius sugebėjimus tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybės, realias karjeros perspektyvas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 6 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 6 d.

AB "Vilniaus Vingis" yra viena iš didžiausių elektronikos komponentų gamintojų Europoje. Be to gaminami specialūs technologiniai įrengimai bei įranga.