Naujausi skelbimai

Vyriausiajam finansininkui (-ei)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108230

Darbo skelbimo numeris

108230

Darbo aprašymas

  • Įmonės finansinių/veiklos rodiklių analizė ir vertinimas;
  • Biudžeto rengimas ir vykdymo kontrolė;
  • Piniginių srautų planavimas ir valdymas;
  • Sąnaudų analizė ir kontrolė;
  • Verslo procesų finansinė kontrolė;
  • Prognozavimas ir pasiūlymų teikimas vadovybei.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis finansinis ir/ar ekonominis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis gamybinės įmonės finansų valdymo srityje;
  • Puikūs analitiniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Sisteminis darbo stilius;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo patirtis su Navision - privalumas).

  • Įdomus, atsakingas ir dinamiškas darbas vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės;
  • Konkurencingas atlyginimas.

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda “Vyr.finansininkas" siųsti e-adresu personalas@nematekas.lt . Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 6 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 26 d.

šešiolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis. Šiuo metu siūlome darbą Rumšiškėse (20 km nuo Kauno)