Naujausi skelbimai

Vyriausiajam finansininkui (-ei)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108795

Darbo skelbimo numeris

108795

Darbo aprašymas

• Įmonės finansinių/veiklos rodiklių analizė ir vertinimas;
• Biudžeto rengimas ir vykdymo kontrolė;
• Piniginių srautų planavimas ir valdymas;
• Sąnaudų analizė ir kontrolė;
• Verslo procesų finansinė kontrolė;
• Prognozavimas ir pasiūlymų teikimas vadovybei.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis finansinis ir/ar ekonominis išsilavinimas;
• Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis gamybinės įmonės finansų valdymo srityje;
• Puikūs analitiniai ir planavimo įgūdžiai;
• Sisteminis darbo stilius;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo patirtis su Navision - privalumas).

• Įdomus, atsakingas ir dinamiškas darbas vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
• Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės;
• Konkurencingas atlyginimas.

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda “Vyr.finansininkas" siųsti e-adresu personalas@nematekas.lt . Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 8 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 8 d.

šešiolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis. Šiuo metu siūlome darbą Rumšiškėse (20 km nuo Kauno)