Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5695

Vyriausias buhalteris – finansininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Finansinės ir mokestinės apskaitos organizavimas ir atskaitomybės sudarymas; finansinės – ūkinės veiklos analizė, finansinių srautų analizė ir valdymas; pasiūlymų teikimas vadovams; vadovavimas apskaitos- finansų skyriui.

Reikalavimai

  • aukštasis buhalterinis išsilavinimas (finansai, ekonomika)
  • sėkmingo darbo patirtis didmeninės ir mažmeninės prekybos srityje ar statybinio profilio įmonėje
  • profesionalumas, įstatyminės bazės išmanymas ir taikymas
  • vadovavimo įgūdžiai
  • atsakomybė, iniciatyvumas
  • buhalterinių apskaitos programų žinojimas

KVIEČIAME atsakingai darbuotis ne tik apskaitos valdymo, bet ir finansų strategavimo srityje,
įsijungti į sėkmingai dirbančią komandą, augti kartu su perspektyvia įmone.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinio laiško laukiame el. paštu pfcg@pfcg.lt, faksu (8~5) 2346516. Telefonas pasiteirauti (8~5) 234 65 17.

Darbo skelbimo numeris
#5695

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. kovo 21 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 10 d.

Mūsų klientė - viena didžiausių kompanijų Lietuvoje, tiekianti pasaulyje pripažintų gamintojų aukštos kokybės vidaus ir lauko apdailos medžiagas, turinti platų didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklą bei teikianti specializuotas dangų įrengimo paslaugas.
Centriniam biurui KAUNE reikalingas (-a) VYRIAUSIAS BUHALTERIS – FINANSININKAS (-Ė)

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!