Vyriausiasis kasininkas (-ė) palangoje

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

357708

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
VYRIAUSIASIS KASININKAS (-Ė) PALANGOJE
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Palanga
Adresas:
Plytų g. 9A

Darbo pobūdis:
- kasų darbo organizavimas;
- kasos dokumentų apskaita;
- klientų aptarnavimas kasoje;
- naujų kasininkų apmokymų kontrolė.
Reikalavimai:
- vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas,
- geri darbo kasos aparatu įgūdžiai;
- vadovaujamojo darbo patirtis (privalumas);
- atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas.
Mes siūlome:
- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 862073333 atranka@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-12-18

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!