Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11602

Vyriausioji buhalterė (-is) / buhalterė (-is)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Prekybos įmonė – tarptautinės kapitalo grupės narė darbui Kaune, šiuo metu ieško vyr. buhalterės (-io) / buhalterės (-io).

Reikalavimai

Reikalavimai:
- aukštasis ekonominis išsilavinimas,
- 3 metų darbo patirtis savarankiškai vedant pilną buhalterinę apskaitą,
- patirtis rengiant finansinę atskaitomybę Mokesčių inspekcijos, Socialinio draudimo fondo bei Muitinės poreikiams,
- mokesčius, balansą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas,
- darbo teisės žinojimas,
- organizaciniai gebėjimai,
- mokėjimas savarankiškai priimti sprendimus,
- mokėti užsienio kalbą: anglų arba lenkų,

Pageidaujama:
- žinoti Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus ir Tarptautinius apskaitos standartus,
- patirtis dirbant tarptautinėje įmonėje.

Įmonė siūlo

Siūlome:
- darbą tarptautinėje kapitalo grupėje,
- gerą atlyginimą,
- mokymų sistemą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką

lenkų arba

anglų kalba

su nuoroda
”Vyriausioji buhalterė / buhalterė (-is)”
siųskite el. paštu
Konfidencialumas garantuojamas. Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#11602

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 23 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 23 d.

Gamybos ir prekybos įmonė – tarptautinės kapitalo grupės narė.Specializacija - apdailos medziagos.

Daugiau