Naujausi skelbimai

Vyriausiojo buhalterio pavaduotoją

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104683

Darbo skelbimo numeris

104683

Darbo aprašymas

- Buhalterinės apskaitos tvarkymas, vadovaujantis LR įstatymais;
- Finansinių, statistinių, mokestinių ataskaitų rengimas bei pateikimas valstybinėms institucijoms ir vadovybei;
- Verslo apskaitos sistemos priežiūra ir vystymas;
- Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

- Aukštasis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
- Sėkminga buhalterinio darbo patirtis gamybos įmonėje (5 metai);
- LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmanymas ir profesionalus taikymas darbe;
- Būtina patirtis diegiant ir vystant verslo apskaitos sistemas;
- Geros anglų ir rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

- Siūlome įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
- Kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
- Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, bei dinamišką darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
CV (gyvenimo aprašymo) su pareigybės nuoroda laukiame per CV Market sistemą arba siųsti simona@cvmarket.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

CV Market klientė – moderni ir sparčiai besiplečianti gamybinė įmonė, įkurta 1999 m. bei sėkmingai vystanti veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose, į savo komandą kviečia: