Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #176234

WEB DIZAINERIS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dizaino maketų kūrimas didelio lankomumo internetinėms svetainėms, aplikacijoms (web ir mobile), reklamos kampanijoms ir pan.
Aktyvus dalyvavimas susitikimuose su projektų vadovais, klientų atsakingais asmenimis, programuotojų komandomis.
Kiekvieno kliento poreikių individualus vertinimas ir tinkamiausių dizaino sprendimų pristatymas
Ilgalaikių dizaino sprendimų žinomiems prekiniams ženklams kūrimas bei "rebranding" veiksmų vystymas
Komandinis darbas ir gera nuotaika

Reikalavimai

Sėkminga WEB dizainerio patirtis
Darbo patirtis su stambiais ir aukšto lankomumo web projektais
Vartotojo sąsajos projektavimo patirtis (axure, mockup ar pan.)
Motyvacija tobulėti dirbant komandoje
Geros Adobe photoshop CS5 +, CorelDRAW, Illiustrator žinios
Html bei css pritaikymo žinios
3dMax, Dreamweaver, Flash galimybių žinios ir praktinio naudojimo patirtis

Įmonė siūlo

Stambius ir ilgalaikius projektus
Aukštą atlygį ir priedus
Profesionalią pastovią komandą
Reiklius ir stambius klientus

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#176234
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!