Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #188990

WEB dizaineris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Įmonių tinklalapių, aplikacijų, mikro tinklalapių dizaino rengimas;
  • Portalų ir El. parduotuvių dizaino rengimas;
  • Animuotų (Flash) žaidimų ir banerių dizainas.
  • Dizaino įdėjų generavimas;
  • Realizuoti save puošiant Tėvynę ir Internetą :)

Reikalavimai

  • Patirtis kuriant web dizaino projektus;
  • Patirtis dirbant su Adobe produktais.

Mes mylime ir gerbiame:

  • kruopščius;
  • punktualius;
  • atsakingus;
  • organizuotus;
  • dirbančius „degančiomis akimis" :)
  • nepaliaujamai norinčius būti geriausiais.

Įmonė siūlo

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo akademiją - Web dizainerių, turinčių 10 ir daugiau metų patirtį, nuolatinę pagalbą Jūsų kasdienėse užduotyse;
  • Galimybę primesti savo žaidimo taisykles programuotojams, nes vizualas svarbiausia;
  • Laiką, skiriamą vidiniams ar išoriniams mokymams, nes svarbiausia – ne greitis, o kokybė ir geras galutinis rezultatas;
  • Draugišką ir profesionalią komandą ne tik darbe ar prie stalo futbolo, bet ir kompanijos išvykose;
  • Darbą be smegenų plovimo.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#188990
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!