Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #19550

WEB programuotojas (a)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Sistemų programavimas;
Sistemų testavimas ir dokumentavimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 1 metų programavimo patirtis;
Geros MS SQL, ASP.NET, C#, HTML, javascript žinios;
Geri objektinio projektavimo ir programavimo įgūdžiai;
UML žinios;
Duomenų bazių programavimo žinios;
Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas.

Naudingi įgūdžiai:
Alternatyvių programavimo kalbų ir platformų žinios;
Specializuotų mokymų baigimo arba egzaminų išlaikymo sertifikatai;
Iniciatyvumas, bendradarbiavimas komandoje, analitinis mąstymas, orientacija į kokybę ir įsipareigojimų vykdymą, planavimas ir organizavimas.

Galimybę tobulėti ir realizuoti save, dirbant įdomų darbą profesionalų komandoje;
Geras darbo sąlygas ir karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#19550

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. vasario 4 d.
Įvestas:
2007 m. sausio 4 d.

UAB „Terra IT“ informacinių technologijų kompanija kurianti individualius IT sprendimus.
Daugiau apie kompaniją galite sužinoti www.terrait.net

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!