Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12121

Web programuotojas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Sudėtingų web projektų ir informacinių sistemų kūrimas
- PHP programavimas, duomenų bazių projektavimas
- Darbas ofise Kaune, nuolatinė komunikacija su kolegomis Vokietijoje bei Didžiojoje Britanijoje.

Reikalavimai

- Profesionali darbo patirtis programavime
- Komandinio darbo patirtis
- Puikus objektinio programavimo supratimas
- Geros duomenų bazių projektavimo žinios
- Geras anglų kalbos mokėjimas
- Aukštasis išsilavinimas (gali būti aukštesniųjų kursų studentas/-ė)

Privalumai:

- Java/C++ programavimo patirtis (ne universitetinė)
- Analitinis mastymas
- SQL optimizavimo patirtis
- Vokiečių kalbos mokėjimas
- Projektavimo šablonų (design patterns) supratimas
- Svetainių optimizavimo paieškos sistemoms patirtis
- Projektų valdymo patirtis

Įmonė siūlo

- Mes ieškome patikimų, pareigingų bei kūrybingų žmonių.
- Galimybė tapti projektų vadovu/ sistemų analitiku.
- Siūlome ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve
- Aukštas atlyginimas

Papildoma informacija

Savo CV anglų kalba ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu info [eta] nfq.lt arba per cvmarket.lt sistemą, arba adresu K.Petrausko g. 26, 44158 Kaunas.
Telefonas pasiteiravimui (612) 03560. Kontaktinis asmuo – Darius Lebedzinskas.
Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Darbo skelbimo numeris
#12121

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 21 d.

Pagrindinė įmonės veikla - programinės įrangos ir web projektų kūrimas, e-verslo sprendimai. Įmonė specializuojasi industrinių robotų valdymo sistemose ir jų taikyme medicinoje, vertybinių popierių rinkos analizėje, audio/video sistemų bei CRM sistemų projektavime.

Daugiau