Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101982

Web programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Interneto svetainių funkcijų programavimas;
Duomenų bazių sinchronizavimas;
Svetainių tobulinimo idėjų generavimas.

Reikalavimai

2 metų PHP patirtis;
xHTML, Javascript, jQuery, CSS, MySQL, Apache;
Svetainių kodo optimizavimo patirtis;
Anglų kalbos žinios.
SEO patirtis;

Privalumai:
Didelių (el. prekybos) sistemų programavimo patirtis;
Mobilių technologijų patirtis;
Jau sukurtų projektų pavyzdžiai;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, mokėjimas dirbti grupėje.

Atsakingą stabilų darbą augančioje tarptautinėje įmonių grupėje. Profesinio tobulėjimo galimybes, draugišką palaikančią komandą.

Darbo skelbimo numeris
#101982

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 14 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 9 d.

Interinfo įmonių grupė – vienas didžiausių kontaktų teikėjų smulkiajam, vidutiniam ir stambiajam verslui Lietuvoje. Grupę sudaro 3 įmonės, kurios sėkmingą veiklą Lietuvoje vykdo jau 17 metų. Įmonių grupėje dirba beveik 200 specialistų. Plečiame savo veiklą, stipriname pozicijas ir kviečiame į savo komandą naujus narius.

Grupė valdo žymius prekinius ženklus: Lietuvos įmonių katalogą ir www.imones.lt, Visą Lietuvą ir www.visalietuva.lt, skambučių centrą 1588 ir kitus gerai žinomus projektus.

Interinfo įmonių grupė tapo pirmąja Pabaltijo šalyse įgaliotąja Google AdWords platintoja.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!