Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #395572

WEB projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Diena Media News valdomų naujienų portalų naujinimo darbų koordinavimas ir einamieji portalo aptarnavimo darbai.

Reikalavimai

Bent 2 metų patirtis dirbant su PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JS, JQuery, GIT; darbo su Drupal TVS patirtis;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves bei dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
Responsive dizaino išmanymas ir patirtis;
Privalumai: patirtis dirbant su didelio apkrautumo svetainėmis;
Patirtis media srityje; Patirtis su hibridinėmis mobiliomis aplikacijomis (Android ir iOS);
Analitinis mąstymas ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
WEB reklamos principų išmanymas (bent žinoti kas yra CTR, CPM, CPC).

Įmonė siūlo

Kokurencingą ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
Galimybę dirbti su vienu populiariausių Lietuvos portalų (TOP6 pagal Gemius reitingą);
Kvietimus ir bilietus į įmonės remiamus renginius.

Darbo skelbimo numeris
#395572

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 4000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. vasario 13 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 14 d.

UAB „Diena Media News“ leidžia dienraščius „Kauno diena“, „Klaipėda"; savaitraščius „Vilniaus diena“, „Klaipėda“ rusų kalba, žurnalus „370“, „Sveikata“.

Valdo naujienų portalus kauno.diena.lt, diena.lt, klaipeda.diena.lt

Daugiau