Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219703

WEB SISTEMŲ ADMINISTRATORIŲ (-Ę) (LINUX SA)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- naujų LINUX serverių (ir jų klasterių) instalicija ir konfigūracija;
- esamų serverių priežiūra, administravimas ir veiklos optimizavimas;
- sistemų migravimas ir plėtimas (scaling);
- baziniai tinlklo administravimo darbai (ugniasienės, maršrutizatoriai);
- darbas standartiniu ir nestandartiniu laiku (įmonė veiklą vykdo 24/7);
- galimas nuotolinis darbas;
- darbas siūlomas pilną arba pusę darbo dienos Vilniuje.

Reikalavimai

- Linux/Unix serverių administravimo partitis ne mažesnė nei 3 metai;
- Web sistemų (apache, nginx) ir kešavimo (nginx, varnish, memcache) sprendimų administravimo patirtis ne mažesnė nei 3 metai;
- Clusterizavimo koncepcijų išmanymas
- Pagrindinių interneto tarnybų (http, smtp, dns, mysql, postgres ir kitų) išmanymas bei darbo patirtis ne mažesnė nei 1 metai;
- Atsakingumas
- Bazinės anglų arba vokiečiūų k. žinios;
- Noras ir galimybės dirbti nestandartiniu laiku.

Privalumai:
- PHP arba Java aplikacijų optimizavimo įgūdžiai būtų didelis privalumas;
- Big data išmanymas (hadoop)
- Darbo su Cisco arba Fortigate produktais patirtis būtų privalumas;
- SAN/NAS ir virtualizacijos išmanymas būtų privalumas;
- LPIC-1/2, CompTIA Security+ ar kitos susijusios sertifikacijos būtų privalumas;
- Saugos koncepcijų išmanymas (kriptografija, ugniasienės, saugi konfigūracija);

- Darbas su telekomunikacijų operatorių, komercinių bankų, draudimo bendrovių bei nuosavomis internet serverių sistemomis.
- Galimybė kelti kvalifikaciją kursuose ir seminaruose, galimybė įgyti naujas ar papildomas sertifikacijas.
- Konkurencingas atlyginimas, kylantis kartu su kvalifikacija ir įgūdžiais.
- Galimybę didžiają dalį darbų atlikti nuotoliniu būdu.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#219703

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. kovo 13 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 12 d.
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!