Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165023

Web Sistemų (PHP) programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su telekomunikacijų operatorių, komercinių bankų, draudimo bendrovių, energetikos įmonių bei kitais interneto tinklalapiais, portalais ir intranet
sistemomis: naujų kūrimas, esamų tobulinimas ir vystymas; darbas su mobiliosiomis technologijomis.

Reikalavimai

  • Gerai išmanyti PHP5.
  • Išmanyti OOP.
  • Būti susipažinus su JavaScript, XML, SOAP.
  • Patirtis su design patterns būtų didelis privalumas.
  • Pageidautina patirtis su didelio apkrautumo sistemomis.
  • Anglų kalba.
  • Patirtis kuriant mobiliąsias aplikacijas – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybė kelti kvalifikaciją kursuose ir seminaruose.
  • Konkurencingas atlyginimas.
  • Platus techninės literatūros pasirinkimas.
  • Modernus ofisas pačiame Vilniaus centre.
  • Studentai darbą gali derinti su studijomis.
  • Dirbam greitai, ilsimės intensyviai!

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#165023

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2012 m. rugpjūčio 24 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 21 d.

Alliance for recruitment konsultuoja įmones ir organizacijas personalo valdymo klausimais, vykdo personalo paieškos, atrankos ir vertinimo projektus.

Mūsų klientė - el. savitarnos, el. bankininkystės ir kt. interneto sistemų vystymo ir aptarnavimo paslaugas teikianti didžiausioms telekomunikacijų, finansinių
paslaugų ir energetikos šakų įmonėms kompanija.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!