Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #172154

Web Sistemų (PHP) programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas su telekomunikacijų operatorių, komercinių bankų, draudimo bendrovių, energetikos įmonių bei kitais interneto tinklalapiais, portalais ir intranet
sistemomis: naujų kūrimas, esamų tobulinimas ir vystymas; darbas su mobiliosiomis technologijomis.
Galimybė kelti kvalifikaciją kursuose ir seminaruose.
Konkurencingas atlyginimas.
Platus techninės literatūros pasirinkimas.
Modernus ofisas pačiame Vilniaus centre.
Studentai darbą gali derinti su studijomis.
Dirbam greitai, ilsimės intensyviai!

Reikalavimai

Gerai išmanyti PHP5.
Išmanyti OOP.
Būti susipažinus su JavaScript, XML, SOAP.
Patirtis su design patterns būtų didelis privalumas.
Pageidautina patirtis su didelio apkrautumo sistemomis.
Anglų kalba.

Įmonė siūlo

Darbą prie stambių projektų;
Darbą su didžiausiomis Lietuvos bei užsienio kompanijomis;
Darbą draugiškame kolektyve;

Darbo skelbimo numeris
#172154

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2013 m. sausio 17 d.
Įvestas:
2012 m. gruodžio 18 d.

Alliance for recruitment konsultuoja įmones ir organizacijas personalo valdymo klausimais, vykdo personalo paieškos, atrankos ir vertinimo projektus.

Mūsų klientė - el. savitarnos, el. bankininkystės ir kt. interneto sistemų vystymo ir aptarnavimo paslaugas teikianti didžiausioms telekomunikacijų, finansinių paslaugų ir energetikos šakų įmonėms kompanija.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!