2022-07-29 11:26:48

WEB užklausų komandos vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 2100 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu "Tele2" Kontaktų centrui ieškome WEB užklausų komandos vadovo (-ės). Jeigu esi lyderis iš prigimties, turi darbo kontaktų centre bei klientų aptarnavimo web kanalais patirties, ši pozicija - Tavo galimybė žengti žingsnį į priekį. Ar jau jautiesi pasiruošęs prisiimti atsakomybę už kompanijos rezultatus, klientų pasitenkinimo jausmą ir komandos įsitraukimą? - come on board!

 

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

 • Teikti pasiūlymus ir įgyvendinti procesus gerinant klientų patirtį web užklausų aptarnavimo kanaluose (chatbot/chat/el.laiškai/savitarna);
 • Automatizuoti procesus, reikalingus klientų aptarnavimui;
 • Teikti įžvalgas apie klientų patirtį ir poreikius bei inicijuoti pokyčius;
 • Formuoti, ugdyti ir išlaikyti iki 5 žmonių komandą;
 • Užtikrinti, kad komanda pasiektų iškeltus klientų aptarnavimo ir pardavimų tikslus.

Reikalavimai

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

 • Bent vienerių metų web užklausų aptarnavimo valdymo patirties (chatbot/chat/el.laiškai/savitarna);
 • Bent vienerių metų komandos valdymo patirties (klientų aptarnavimo, pardavimų, skambučių centro patirtis – privalumas);
 • Projektų valdymo, lyderio savybių ir noro auginti žmones;
 • Skambučių centro KPI rodiklių ir klientų aptarnavimo standartų išmanymo;
 • Vidinės motyvacijos ir atkaklumo užtikrinant geriausią klientų aptarnavimo patirtį;
 • Komforto jausmo dirbant nuolat kintančioje ir greitoje aplinkoje.

Įmonė siūlo

Atlyginimas: nuo 2100 eur (neatskaičius mokesčių), priedai priklausantys nuo rezultatų.

Papildomos naudos: sveikatos draudimas, išmanusis su solidžiu limitu, galimybė naudotis neribotu „Laisvu internetu“ ir kitomis Tele2 paslaugomis, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės, įsitraukę ir auginantys vadovai.

Jei kiltų klausimų į juos atsakys Kontaktų centro vadovė Vitalija Barzdenė

 

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA

Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!