Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #171370

Ypatingai svarbių klientų projektų vadovo

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Santykių su svarbiais klientais ir platintojais palaikymas ir vystymas, derybos, rinkodaros veiksmų įgyvendinimas ir kt.

Reikalavimai

-aukštasis išsilavinimas;
-panašaus darbo patirtis (privalumas FMCG srityje);
-anglų kalbos žinios;
-geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-derybų vedimo įgūdžiai;
-gebėjimas kurti ir išlaikyti ilgalaikius santykius;
-savarankiškumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
-vairuotojo pažymėjimas.

Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#171370
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!