Naujausi skelbimai

Ypatingai svarbių klientų vadybininko

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159432

Darbo skelbimo numeris

159432

Darbo aprašymas

Santykių su svarbiais klientais ir platintojais palaikymas ir vystymas, naujų produktų įvedimas į rinką, derybos, rinkodaros veiksmų įgyvendinimas, atsiskaitymų kontrolė ir kt.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas;
- panašaus darbo patirtis (privalumas FMCG srityje);
- anglų kalbos žinios;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- derybų vedimo įgūdžiai;
- analitiškumas, atsakingumas;
- savarankiškumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
- vairuotojo pažymėjimas.

Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, visas darbui reikalingas priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 11 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 26 d.

Mūsų klientė - Bonduelle – tai tarptautinė Prancūzijos kompanija, savo veikla garsėjanti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Įmonė specializuojasi daržovių srityje, o jos pagaminama produkcija parduodama 80-tyje pasaulio šalių. Bonduelle kompanija kontroliuoja visą daržovių perdirbimo procesą, nuo sėjos iki daržovių patekimo į parduotuves, todėl gali užtikrinti aukščiausią produkto kokybę savo vartotojams. Įmonė gyvuoja beveik 160 metų, todėl ilgametės patirties dėka, užsitarnavo daržovių verslo lyderės vardą pasaulyje. Bonduelle tvirtai tiki, kad ateitis priklauso daržovėms ir deda visas pastangas, kad skatintų jų vartojimą, kartu prisidedant prie sveiko gyvenimo būdo populiarinimo. Šiuo metu įmonė ieško: