Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168401

Žaliavų pirkimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Joniškis
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Ryšių su esamais tiekėjais ir partneriais palaikymas, sudarytų sutarčių vykdymo kontrolė;
  • Žaliavų atsargų lygio kontrolė, poreikio surinkimas, sisteminimas;
  • Pašarų gamybai skirtų žaliavų užsakymų formavimas bei prekių užsakymai iš tiekėjų;
  • Rinkos pasiūlos ir paklausos bei kainų pokyčių analizė, ataskaitų ruošimas ir pasiūlymų teikimas;
  • Dalyvavimas formuojant žaliavų kainodarą;
  • Tiekiamų prekių savalaikio pristatymo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga darbo patirtis pirkimų, logistikos, užsakymų valdymo ar klientų aptarnavimo srityse;
  • Geri anglų ir rusų kalbos įgūdžiai (šnekamoji, rašytinė);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, PowerPoint);
  • Darbo su apskaitos programa patirtis (Axapta);
  • Derybiniai, analitiniai, puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Esate pozityviai mąstantis, ieškote naujų sprendimų, problemose randate galimybes;
  • Vertinate komandinį darbą ir palaikote pozityvią darbo aplinką.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlygį ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Stiprią ir į rezultatą orientuotą komandą;
  • Galimybes tobulėti, siekti naujų žinių, realizuoti jas praktikoje ir siekti karjeros.

Darbo skelbimo numeris
#168401

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Joniškis
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 22 d.

LITAGRA - įmonių grupė, kurios veikla apima pirminę augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui, įmonių valdymą ir konsultavimą, investicijas. Mes bendradarbiaujame su tarptautinėmis kompanijomis, siūlome šiuolaikiškus ir konkurencingus žemės ūkio sprendimus Baltijos šalyse bei kuriame vertę savo klientams viso žemės ūkio produkcijos gamybos ciklo metu.

UAB LITAGROS GRŪDŲ CENTRAS – vienas iš Litagros grupės holdingų, kurio veikla apima grūdų verslo (grūdų produktų gamyba, elevatoriaus paslaugos) vystymą ir valdymą, konsultavimą, investicijų į grūdų ir jų produktų verslo įmones valdymą ir kontrolę. Grupei priklausančios įmonės teikia grūdų, rapsų sėklų ir kitų kultūrų paruošimo, jų saugojimo paslaugas, gamina ir prekiauja miltais, manų kruopomis, sėlenomis, o taip pat vysto kombinuotųjų pašarų, baltyminių vitamininių mineralinių ir vitamininių mineralinių papildų, šunų ir kačių ėdalo, jaukų žuvims gamybą ir pardavimą, prekiauja pieno pakaitalais, papildais, veterinarijos prekėmis, žaliavomis.

Šiuo metu įmonė prie komandos prisijungti kviečia Žaliavų pirkimų vadybininką/-ę Joniškyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!