2022-07-29 11:26:48

Darbuotojų ugdymo vadovas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

  • Metinio mokymų poreikio planavimas;
  • Ugdymo programų sudarymas ir mokymų medžiagos rengimas;
  • Naujų darbuotojų įvedimo į darbą organizavimas;
  • Profesinių mokymų padaliniams visoje Lietuvoje organizavimas;
  • Mokymų susijusių su personalo valdymu ir vadovavimo kompetencija vedimas;
  • Išorinių mokymo paslaugų tiekėjų paieška, atranka bei programų derinimas;
  • Mokymų duomenų bazės administravimas;
  • Su mokymo procesu susijusios dokumentacijos, ataskaitų ir pažymėjimų rengimas;
  • Darbuotojų konsultavimas mokymų klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • 2 m. mokymų vedimo ir organizavimo patirtis;
  • Geri organizaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Geri auditorijos valdymo / moderavimo įgūdžiai;
  • Geros vienos iš užsienio kalbų – vokiečių arba anglų– žinios;
  • Galimybė vykti į ilgalaikius mokymus užsienyje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Visų išlaidų, susijusių su įdirbiu užsienyje, kompensavimą.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) anglų arba vokiečių kalba, temoje įrašydami Darbuotojų ugdymo vadovas (Kaunas)”

Siūlome nelaukti, nes atrankos procesas jau prasidėjęs. Kandidatų duomenų konfidencialumą garantuojame. Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus