2022-07-29 11:26:48
2023-02-22 15:25:07

Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu Kaune

CVMarket.lt klientas
Žiūrėti skelbimus

Darbo aprašymas

Kaip tik dabar turime laisvų vietų Telia privačių klientų pardavimo komandoje ir ieškome žmonių, kurie sustiprintų ją savo talentu. Tai ypatinga galimybė tinkamam kandidatui. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?


Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbas – pasirūpinti klientų poreikiais, patarti jiems bei padėti jiems pasirinkti tinkamus produktus ir paslaugas. Darbas smagus ir su daug atsakomybių. Nors bendraujant su klientais daug laiko teks dirbti savarankiškai, komanda ir vadovai tau daug padės. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi pasiruošęs žengti kitą savo karjeros žingsnį? Tuomet, kviečiame prisijungti.

Reikalavimai

Koks esi tu?

Būsi mūsų atstovas, taigi, svarbu, kad būtum paslaugus bei gali save tinkamai išreikšti lietuvių kalba tiek raštu, tiek žodžiu.

Tavo asmenybė:

- Esi orientuotas į sprendimus
- Myli klientus
- Esi entuziastingas
- Nori mokytis ir tobulėti
- Esi komunikabilus ir moki įtikinti

Tavo privalumai:

- Patirtis pardavimų bei klientų aptarnavimo srityse
- Užsienio kalbų mokėjimas

Įmonė siūlo

Ką gausi prisijungęs prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“ - tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 657-993 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis yra 450 Eur (neatskaičius mokesčių), o dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

- Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
- Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
- Papildomos atostogų dienos;
- Lanksčios darbo sąlygos;
- Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
- Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
- +19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Susidomėjai?

Nori sužinoti daugiau? Laukiam Tavęs!

Prisijunk prie Telia!