Mes esame tam, kad Jūs rastumėte tą norimą darbą!

Tas momentas, kai jūs gaunate darbą, kurio taip ilgai ieškojote, yra kažkas ypatingo. Ieškote geresnio darbo, Jums reikalingi nauji iššūkiai arba tiesiog žengiate pirmuosius žingsnius Lietuvos darbo rinkoje - mes padarysime viską, ką galime, kad tik Jūs gautumėte tą norimą darbo pasiūlymą. 

 

Kas mes esame ir nuo ko viskas prasidėjo?

Viskas prasidėjo dar 2000 m., kai du verslūs klasės draugai nusprendė sukurti paprastą ir patogų darbo portalą. Po metų CVKeskus.ee (cvkeskus.ee) tapo populiariausias Estijos darbo portalas. 

2003 - 2004 metais įkuriami CV Keskus filialai CV Market Lietuva bei CV Market Latvija (cvmarket.lv). Taip pat CV Market grupė tampa vienintele Baltijos šalių atstove ir nare didžiausiame tarptautiniame darbo portalų aljanse The Network – kuris tikriausiai yra pats galingiausias darbuotojų ir darbo paieškos portalų tinklas pasaulyje, vienijantis net 130 valstybių narių. Tai suteikia galimybę Jums pasiūlyti personalo atrankos paslaugas praktiškai bet kurioje pasaulio dalyje.

Mes esame be galo dėkingi, kad Lietuvos darbdaviai bei darbo ieškantieji renkasi ir pasitiki darbo portalu CV Market. Mūsų tikslas visada buvo ir yra kaip įmanoma labiau paprastinti ir lengvinti darbo bei darbuotojų paieškos procesą, kad mūsų klientai bei lankytojai, darydami tokius svarbius gyvenime sprendimus, jaustų kuo mažiau streso ir daugiau teigiamų emocijų.

Taip pat galime pasiūlyti ir pilnas darbuotojų atrankas. Jeigu neturite laiko ar kompetencijų naujų darbuotojų paieškoms - mūsų profesionalų komanda visada Jums pagelbės bei pasiūlys geriausius personalo atrankos būdus.

CVMarket.lt priklauso novatoriškai ir diversifikuotai Šveicarijos žiniasklaidos įmonei Ringier AG. „Ringier“ misija – įgalinti žmones kasdieniame gyvenime, sukuriant geriausius darbo paieškos ar kitus klasifikuotos paieškos portalus bei pasaulinio lygio žiniasklaidos ir pramogų prekių ženklus, pasitelkus naujausias technologijas bei duomenų mokslą.

Ringier Axel SpringerCV Market LTCV Market LVCV Keskus EE

 

Kas mums yra svarbiausia ir kokios mūsų vertybės?

Mums yra labai svarbu, kad darbdaviai ir darbo ieškantys asmenys gautų pagalbą bei patarimus iš CV Market specialistų kaip įmanoma greičiau. Norint tai padaryti, turime žinoti, kas vyksta Lietuvos bei pasaulinėje darbo rinkoje. Todėl atliekame tyrimus ir apklausas, kad mūsų vartotojai gautų maksimalią naudą.

Atsižvelgiant į dabartinius demografinius bei technologinius pokyčius, Lietuvos darbo rinka kinta greičiau nei bet kada anksčiau. Todėl mes negalime būti pasyvūs, turime nuolatos tobulėti ir judėti į priekį. Mūsų sistemos kūrimo bei naujinimo procesuose stengiamės išvengti drastiškų pokyčių, kurie galėtų sukelti galvos skausmą mūsų vartotojams ir sumažinti darbo portalo naudojimąsi. Norėdami sukurti geriausią darbo bei darbuotojų paieškos platformą, mes vadovaujamės posakiu - geriau devynis kartus pamatuot, o tik tada pjauk.

 

Ieškote darbuotojų? Turite su darbo rinka susijusių klausimų?

Peržiūrėkite įmonės kontaktus ir susisiekite dabar

 

Ieškote pirmojo ar naujo darbo?

Peržiūrėkite naujausius darbo pasiūlymus

 

 

VIP darbo skelbimai