Apie mus

 

CV Market yra specializuotas karjeros portalas, orientuotas į specialistus ir vadovus. Jis sėkmingai veikia Lietuvoje nuo 2004 metų pavasario. www.cvmarket.lt - tai darbo portalas, skirtas ir darbo ieškantiesiems, ir darbdaviams.
Portale įdiegti naujausi technologiniai sprendimai, suteikiantys galimybę patiems vartotojams - darbdaviams ir darbo ieškantiesiems - ypač lengvai ir aiškiai naudotis paieška.

Darbdaviams CV Market - patogus ir greitas būdas viešai publikuoti savo darbo pasiūlymus ir atsirinkti darbuotojus iš naujausios CV duomenų bazės. Darbuotojų paieška internete - šių dienų kasdienybė daugelio įmonių personalo darbuotojams. Štai, ką jie sako apie mus: peržiūrėti.

Ieškantieji darbo vertina didelį darbo skelbimų skaičių ir unikalią kandidatavimo sistemą. Iš vienos pusės sistema yra paprasta naudotis, tačiau didelis įvairių funkcijų pasirinkimas padeda tvarkyti informaciją. CV Market galima susikurti 5 skirtingus CV ir motyvacinius laiškus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Užpildytas CV automatiškai sudaromas ir Europass CV formoje. Taip pat portale pateikiamas gausus straipsnių apie karjerą pasirinkimas įvairiomis temomis, aktualiomis sėkmingam karjeros planavimui. Visa tai darbo ieškantiesiems yra nemokama.

Istorija

CV Keskus (www.cvkeskus.ee) įkurta 2000 metais Estijoje. 2003 metais kompanija pradėjo plėstis į Baltijos šalis ir Rytų Europą. Šiuo metu atstovybės yra įsikūrusios Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje. Portalai veikia: Čekijoje, Vengrijoje, Olandijoje ir Lenkijoje. CV Market yra kompanijos prekinis ženklas Europos rinkoje.

CV Market tikslas - pasitelkus žinias, patirtį ir naujausias technologijas, palengvinti įmonėms paprastai ir efektyviai rasti naujus darbuotojus, o darbuotojams – geresnį darbą.


Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Telefonu               +370 5 2190032
El. paštu               info@cvmarket.lt

VIP darbo skelbimai