2022-07-29 11:26:48

APDAILOS MEDŽIAGŲ SALONO KONSULTANTAS 0,5 ETATO

CVMarket.lt klientas
Nuo 400 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome komandos nario (-ės) naujai atidaromame apdailos medžiagų salone Kaune. Jeigu:

  • Į gautas užduotis žiūri kaip į galimybes, ne problemas
  • Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą
  • Laisvai jautiesi pardavimuose ir turi ambicijų išaugti konsultanto poziciją
  • Lengvai užmezgi kontaktą ir randi bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis

Kviečiame prisijungti prie mūsų!

Reikalavimai

Tavo patirtis ir privalumai:

  • Pardavimų bei klientų aptarnavimo patirtis
  • Įgytas arba siekiamas išsilavinimas interjero dizaino, statybų ar kt. susijusiose srityse - labai didelis privalumas
  • Apdailos medžiagų išmanymas - labai didelis privalumas
  • Gera anglų kalba, rusų k. - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Mainais už Tavo svarbų indėlį siūlome:

  • Lanksčias darbo sąlygas
  • Asmeninį ir profesinį augimą
  • Kūrybišką ir jaukią darbo aplinką
  • Draugiškus kolegas, pagalbą ir pagarbą visiems be išimties darbuotojams
  • Bazinį darbo užmokestį 400 eur, atskaičius mokesčius ir priedus už pasiektus rezultatus