Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #396750

Autobuso vairuotojas - D kategorija

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą reguliariųjų Flixbus reisų vairuotojams Baltijos šalyse.

Reikalavimai

- vairuotojo pažymėjimas (D kategorija); - darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai; - atsakingumas, pozityvus požiūris, tvarkingumas; Privalumai: - anglų kalba (žodžiu);

Įmonė siūlo

  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • draugišką kolektyvą.

Daugiau informacijos telefnono nr.: 8 5 210 4304

Darbo skelbimo numeris
#396750

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. vasario 26 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 28 d.

„Ollex“ – viena lyderiaujančių transporto paslaugų įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ilgametę patirtį sukaupusi bendrovė šiuo metu vienija daugiau negu 300 savo sryties profesionalų.
Patirtis, profesionalumas bei nuolatinis rūpestis savo klientais pelnė bendrovei pripažinimą – teikiamos transporto paslaugos yra vertinamos klientų iš Lietuvos bei daugelio kitų valstybių.
Įmonės pagrindinės veiklos: automobilių, minivenų, mikroautobusų ir autobusų nuoma, vietiniai ir tarptautiniai keleivių pervežimai, VIP transporto paslaugos ir privatūs keleivių pervežimai bei smulkių krovinių gabenimas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!