Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #513288

Automobilių pardavimo atstovas (-ė )

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

    Koks bus jūsų darbas?

  • Ieškosite naujų klientų, tarp profesionalių automobilių prekeivių, telefonu ir el. Paštu
  • Teiksite informaciją apie mūsų įmonę ir internetinę AUTO1.com platformą klientams
  • Kursite naujus ir palaikysite ilgalaikius santykius su mūsų klientais
  • Analizuosite klientų lūkesčius ir teiksite jiems geriausius pasiūlymus, pritaikytus pagal jųporeikius ir pirkimo strategiją
  • Efektyviai naudosite mūsų įmonėje vidinius mūsų įmonės įrankius
  • Teiksite pagalbą bendradarbiams iš kitų Baltijos šalių

Reikalavimai

  • Patirties tele-pardavimų srityje ir verslo partneriu paieškoje (B2B)
  • Profesionalus požiūris į partnerius, geras darbo organizavimas ir noras pasiekti nustatytus pardavimo tikslus
  • Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai
  • Geros Anglų kalbos žinios būtų privalumas
  • Papildomas privalumas būtų patirtis naudotų automobilių pardavimų sektoriuje arba susidomėjimas automobiliu rinka

  • Vidutinė mėnesinė alga 1500-2000 EUR (fiksuotas darbo užmokestis bei vidutinis pardavimo komisinis bonusas)
  • Įvadą ir mokymus darbo pradžioje
  • Stabilų darbą pagal darbo sutartį bei darbą pilnu etatu
  • Laisvą prieigą prie sporto salės tinklo po bandomojo laikotarpio
  • Galimybę dirbti kitose AUTO1.com biurose pagal darbuotojų mainų programą
  • Kasdienį ryšį su darbuotojais iš visos Europos
  • Modernų biurą Vilniuje

Darbo skelbimo numeris
#513288
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!