Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1179845

Barmenas (-ė) "SKYBAR"e

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Įvairių kokteilių bei kitų gėrimų gaminimas baro lankytojams;
  • "Skybar"e vykstančių renginių aptarnavimas;
  • Bendravimas su baro lankytojais;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Higienos standartų palaikymas bare.

Reikalavimai

  • Gebėjimas ir noras maloniai bendrauti su svečiais ir pasirūpinti, kad jie jaustųsi laukiami;

  • Vienerių metų barmeno darbo patirtis;

  • Mokėjimas ruošti klasikinius kokteilius;

  • Geri šnekamosios anglų kalbos įgūdžiai;

  • Rusų kalbos pagrindai;

  • Noras tobulėti ir mokytis;

  • Puikūs bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiai;

  • Galimybė dirbti vakarais, savaitgaliais.

Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje. Mes jums siūlome:

  • Dinamišką bei įdomų darbą didžiausiame viešbutyje Lietuvoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Mokymus ir tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros galimybes viešbučio viduje, taip pat kituose grupės viešbučiuose Lietuvoje bei užsienyje.

Darbo skelbimo numeris
#1179845
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!