Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Bordena, UAB

Žemaičių g. 49B, Ariogala

Įmonės aprašymas

UAB “Bordena” – baldų detalių gamybos įmonė, įsikūrusi Ariogaloje ir pradėjusi savo veiklą 2015 m. Specializuojamės kietųjų baldų komponentų (lentynų, pertvarų, lovų dugnų, spintų šonų, nugarėlių ir pan.) gamyboje.
Savo veikloje naudojame automatinius įvairios rūšies medžio plokštės apdirbimo centrus. Profesionalių operatorių komanda atlieka plokščių pjovimą kampiniu bei paprastais pjūklais, kalibravimą ir krašto juostos klijavimą keturpusėmis ir vienpusėmis staklėmis, gręžimą, šlifavimą, įvairių plokščių skydų presavimą šaltu presu. Turime našią bei modernią plėvelės klijavimo ant įvairių paviršių – apdailos liniją, CNC centrus, plokščių briaunų dažymo liniją, pakavimą.
2016 m. savo veikloje įsidiegėme FSC standartą, kuris užtikrina, jog mūsų produkcija pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, o gaminant produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.
FSC standarto taikymas įmonėje ne tik garantuoja, jog pagaminta produkcija atitinka griežčiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, bet ir indikuoja, jog įmonės veikloje ypatingas dėmesys skiriamas ir darbuotojų mikroklimato gerinimui bei darbų saugai ir sveikatai, nenaudojant vaikų darbo jėgos.
Per 2018 m. įgyvendinome pagrindinius įmonės plėtros uždavinius ir išaugome iki kiek daugiau kaip 100 darbuotojų komandos. Šiai dienai savo gamyboje naudojame per 10 000 m2 ploto modernių gamybinių bei sandėliavimo patalpų. Iš mūsų gaminamų komponentų pagaminti baldai pirkėjus pasiekia visame pasaulyje.

Įmonės informacija

Peržiūros
816
Vidutinė alga
~ €1 325
Darbuotojų sk.
125
Vieta
Ariogala

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>