2022-07-29 11:26:48

Buhalteris (-ė)

CVMarket.lt klientas
1600 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mes ieškome žmogaus, kuriam patinka buhalterija. Mes ieškome draugiškos, iniciatyvios, norinčios prisidėti prie augančios kompanijos vystymo asmenybės, kuri papildytų mūsų finansų skyriaus komandą.

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti buhalterį (-ę), kuris ateityje norėtų tapti vyr. buhalteriu augančioje gamybinėje įmonėje. Tikimės, kad būsimas komandos narys jau turi sukaupęs patirties buhalterijoje ir tiki  kad yra pasirengęs profesiškai augti.

Esame gamybinė įmonė, todėl savo darbe Jūs:

  • Atliksite žaliavos, produkcijos ir atliekų apskaitą, duomenis vesite į buhalterinės apskaitos programą, mėnesiui pasibaigus, tikslinsite duomenis pagal faktinius inventorizacijos rezultatus.
  • Fiksuosite buhalterinės apskaitos sąskaitose operacijas, pagal Bendrovei išrašomas sąskaitas faktūras už atliktas paslaugas, prekių įsigijimus.
  • Esant poreikiui išrašysite sąskaitas - faktūras Bendrovės atliekamoms paslaugoms ir parduotai produkcijai.
  • Kontroliuosite produkcijos pardavimo apskaitą.
  • Kontroliuosite pirminių dokumentų užpildymo teisingumą.
  • Derinsite skolų likučius su debitoriais ir kreditoriais.
  • Pildysite statistines, audito ir kitas tiesioginio vadovo nurodytas ataskaitas, susijusias su atliekamomis pareigomis.
  • Tobulinsite savo žinias, kad augtumėte profesiškai.

Reikalavimai

Aukštasis išsliavinimas finansų, ekonomikos, buhalterijos srityse.
Būtina panašaus darbo patirtis – nuo 1 metų.
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu B1).
Puikūs darbo su MS Office įgūdžiai (MS Excel – pažengęs vartotojas).
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas.
Verslo apskaitos standartų išmanymas (VAS/TAS).
Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, noras tobulėti ir profesiškai augti.

  • Papildomą sveikatos draudimo paketą (su galimybėmis jį naudoti pagal poreikį).
  • Papildomą gyvybės draudimą.
  • Galimybę pasinaudoti Bendrovėje esančiomis papildomomis naudomis (laisvas laikas, išmokos).
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti ne darbo vietoje. Siūlome lankstumą darbo grafiko atžvilgiu.
  • Draugišką ir palaikančią komandą.