Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #401239

C#/ .NET PROGRAMUOTOJO už 3000 eurų/ mėn. atlyginimą (kompleksinių transporto parkavimo sistemų užsienio šalims kūrimas ir palaikymas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Autotransporto parkavimo sistemų, valstybinių numerių atpažinimo ir mokesčių surinkimo sistemų integracinių sąsajų tarp sistemos komponentų ir išorinių įrenginių programinės įrangos kūrimas;
  • Darbas 4 Middle lygio programuotojų projektinėje komandoje.

Reikalavimai

  • 2 metų ir didesnė Microsoft .NET Framework 4.5 ir C# 5 arba naujesnių programavimo įrankių versijų naudojimo patirtis;
  • PostreSQL arba lygiavertės RDBVS žinios;
  • Patirtis su Visual Studio, Git, Docker.

Naudingi įgūdžiai ir žinios:
  • HTML, CSS, JavaScript ir Apache aplikacijų serverio žinios.

Įmonė siūlo

  • 3000 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Team Lead/ Project Lead karjeros galimybes;
  • Sertifikavimąsi kompanijos sąskaita;
  • Įdomius ir ilgalaikius projektus B2B sektoriui.

Darbo skelbimo numeris
#401239

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 3000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. balandžio 15 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 22 d.

PERSONALO AKADEMIJOS klientė (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) - JAV, Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Prancūzijos, ir Islandijos B2B bei B2G sektoriui transporto parkavimo valdymo sistemas kurianti IT kompanija.

Kompanijai, plečiančiai savo kolektyvą, Vilniuje darbui su Lietuvos ir užsienio projektais ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!