2022-07-29 11:26:48

Slapukų naudojimo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023.05.05

Mūsų portalai www.cvkeskus.ee, www.cvmarket.lv ir www.cvmarket.lt naudoja slapukus.

Slapukai - tai maži tekstiniai failai, kuriuos mes ar mūsų paslaugų teikėjai išsaugo Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Slapukai leidžia mums nustatyti kompiuterį ar įrenginį, kurį naudojate, naršydami mūsų portaluose, tačiau tai paprastai neleidžia identifikuoti Jūsų asmeniškai. Jei taip atsitiktų, kad pavyktų Jus identifikuoti, su gauta informacija elgsimės pagal visus asmens duomenų apsaugos įstatymus bei laikydamiesi mūsų portalo naudojimosi sąlygų.

Mes naudojame slapukus tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą www.cvmarket.lt portalo veiklą, taip pat personalizuoti portalo turinį bei skelbimus, suteikti socialinių medijų funkcionalumo galimybes bei analizuoti savo portalo lankomumą. Mes taip pat dalijamės informacija apie Jūsų naudojimąsi mūsų svetaine su mūsų socialinės medijos, reklamos ir analitikos paslaugų teikėjais, kurie gali sujungti ją su kita informacija, kurią suteikėte jiems arba kurią jie surinko remiantis Jūsų jų paslaugų naudojimusi.

Tęsdami mūsų svetainės naudojimą, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta šiose slapukų naudojimo taisyklėse. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą, keisdami slapukų nustatymus savo naršyklėje. Daugiau informacijos rasite toliau.

Jei turite daugiau klausimų ar pastabų, prašome susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu adresu dpo@cvkeskus.ee.

 

Kokius ir kokiais tikslais mes naudojame slapukus

Mūsų svetainėje naudojami nuolatiniai ir sesijos slapukai. Sesijos slapukai išlieka Jūsų įrenginyje tol, kol uždarysite naršyklę. Tuo tarpu nuolatiniai slapukai Jūsų įrenginyje lieka tol, kol jie bus ištrinti rankiniu būdu arba automatiškai.

Slapukai Jūsų įrenginyje gali būti mūsų įdiegti (žinomi kaip pirmosios šalies slapukai) arba juos įdiegia mūsų tiekėjų svetainės (žinomi kaip trečiųjų šalių slapukai). Informaciją, kurią surenka slapukai, gali matyti tik slapuko savininkas.

 

Naudojamos keturios pagrindinės slapukų kategorijos:

Privalomi slapukai - naudojame slapukus, kurie yra būtini mūsų svetainės naudojimui. Šie slapukai leidžia Jums tinkamai naršyti mūsų tinklalapyje bei naudoti jo funkcijas. Be šių slapukų mūsų portalas negali tinkamai veikti, todėl negalite jų atsisakyti arba juos išjungti.

Analitiniai slapukai - mes naudojame analitinius slapukus tam, kad galėtume analizuoti mūsų portalo srautą. Šią informaciją renkame tam, kad sužinotume, kurie mūsų puslapiai lankomiausi, kokie išoriniai kanalai tiesiogiai nukreipiami į mūsų svetainę, koks titulinio puslapio atmetimo rodiklis ir t.t. Šią informaciją naudojame portalo tobulinimui bei vartotojų iškeltų problemų sprendimui. Šių slapukų renkama informacija gali būti anonimizuota ir jie nerenka informacijos apie Jūsų naršymą kituose portaluose.

Personalizavimo slapukai - mes naudojame personalizavimo slapukus tam, kad Jūs galėtume patogiau naudotis mūsų portalu. Šie slapukai leidžia mūsų tinklalapiui prisiminti Jūsų pasirinkimus mūsų portale ir leidžia suteikti daugiau asmeninių funkcijų (automatiškai prijungia Jus prie portalo, išlaiko Jūsų pasirinktos kalbos nuostatas, prisimena Jūsų išsaugotus skelbimus ir t. t.). Šių slapukų renkama informacija gali būti anonimizuota ir jie nerenka informacijos apie Jūsų naršymą kituose portaluose.

Rinkodaros slapukai - mes naudojame rinkodaros slapukus tam, kad galėtume Jums pateikti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius skelbimus. Šie slapukai renka informaciją apie Jūsų naršymo mūsų portale įpročius. Slapukai gali būti susiję su trečiųjų šalių tiekiamomis paslaugomis, pvz., „Mėgti“ („Like“) ir „Dalintis“ („Share“) mygtukais ar reklama. Mes taip pat naudojame slapukus tam, kad galėtume bendrinti informaciją apie Jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su trečiosiomis šalimis, kurios, remiantis ja galėtų rodyti labiau Jūsų interesus atitinkančią reklamą jų portaluose.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų portale yra nuorodų į kitas svetaines. Jei nuspręsite aplankyti reklamuotojo ar trečiosios šalies svetainę, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Atkreipkite dėmesį, kad nekontroliuojame trečiųjų šalių svetainių ar trečiųjų šalių svetainių pasirinkimų, kurios pateikiamos mūsų paslaugų naudotojų. Šie kiti portalai gali patalpinti Jūsų įrenginyje savo slapukus arba kitus failus, rinkti duomenis arba paprašyti Jūsų asmeninės informacijos. Mes raginame perskaityti kitų lankomų svetainių privatumo politiką ar slapukų naudojimo taisykles.

 

Slapukų atsisakymas arba jų nustatymų keitimas

Jūs galite keisti savo naršyklės nustatymus: sutikti ar atsisakyti visų slapukų; pasirinkti, kuriuos slapukus norite naudoti, o kurių ne; pašalinti jau aktyvuotus slapukus ar nusistatyti pranešimą, apie naujų slapukų atsiradimą. Norėdami keisti savo slapukų nustatymus, pasinaudokite Jūsų naršyklės „Pagalba“ funkcija.

Primename, kad mūsų portalas gali neveikti tinkamai ir negalėsite pasinaudoti visomis mūsų portalo funkcijomis, jei atsisakysite arba ištrinsite kai kuriuos ar visus slapukus.

CV Keskus OU filialas pasilieka teisę keisti Slapukų naudojimo taisykles be ankstesnio Naudotojo sutikimo, paskelbdamas pakeistas Slapukų naudojimo taisykles Internetinėje svetainėje. Pakeistos Slapukų naudojimo taisyklės taikomos nuo jų paskelbimo Internetinėje svetainėje.