Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #698311

DAŽŲ SANDĖLIO OPERATORIUS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kokybiškas dažų paruošimas;

  • Dažų sandėlio priežiūra;

  • Švaros palaikymas darbo vietoje;

  • Reikiamų duomenų pildymas;

  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Spaudos proceso išmanymas (privalumas);

  • Darbo kompiuteriu pagrindai;

  • Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;

  • Darbo patirtis gamybos įmonėje - privalumas.

  • Galimybę tapti aukštos kvalifikacijos specialistu stabiliai veikiančioje įmonėje;

  • Įdomų ir atsakingą darbą modernioje aplinkoje;

  • Konkurencingą atlygį ir galimybę užsidirbti kasmėnesinius priedus;

  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;

  • Platų karšto maisto asortimentą įmonės valgykloje;

  • Nemokamą transportą vežantį numatytu maršrutu;

  • Slenkantį darbo grafiką.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#698311
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!