2022-07-29 11:26:48

Dirbtinio intelekto inžinierius (-ė)

CITY SERVICE, UAB
5000 - 8000 €/mėn. Prieš mokesčius
Galimybė nuolatos dirbti iš namų

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie inovatyvios komandos IT skyriuje. Jeigu esi energingas, šiuolaikiškas, motyvuotas ir visuomet pasiruošęs tobulėti bei pritaikyti naujoves savo darbe – prisijunk prie mūsų aktyvios komandos ir tapk jos dalimi.

Jūs rūpinsitės:

  • „OpenAI“, „Azure AI“, „Google AI“ ar kt. mašininio mokymosi modelių kūrimu ir optimizavimu;
  • „Chatbotų“ ir balso atpažinimo sistemų kūrimu bei integravimu;
  • duomenų rinkimo, analizės ir modeliavimo procesų valdymu, siekiant užtikrinti aukščiausią sistemos veikimo efektyvumą;
  • naujausių AI technologijų ir metodų tyrimais ir jų pritaikymu esamuose ir būsimuose projektuose;
  • sklandžia komunikacija su mūsų komandos nariais ir partneriais, siekiant užtikrinti inovacijų diegimą ir kokybišką produktų bei paslaugų teikimą.

Reikalavimai

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, jei:

  • turite aukštąjį išsilavinimą (informatikos, matematikos, inžinerijos arba susijusioje srityje);
  • turite ne mažiau nei 3 m. darbo patirtį IT srityje;
  • turite darbo patirties su dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijomis („OpenAI“, „Azure AI“, ir „Google AI“);
  • gebate komunikuoti lietuvių ir anglų kalbomis;
  • esate įgijęs praktinės patirties kurdamas ir integruodamas dirbtinio intelekto sprendimus;
  • išmanote „Python“, „Java“ ar kitas programavimo kalbas;
  • gebate aiškiai pateikti apibendrintą informaciją ir analitines įžvalgas;
  • esate imlus naujovėms, kūrybiškas, atsakingas, orientuotas į rezultatą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • neribotas galimybes tapti dirbtinio intelekto SUPER herojumi;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje;
  • įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi;
  • lankstų darbo grafiką ir nuotolinę darbo vietą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje;
  • papildomas atostogų dienas, priklausančias nuo stažo;
  • bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas;
  • dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga;
  • išskirtinius nuolaidų pasiūlymus Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Atlyginimas

5 000–8 000 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Konkrečiau aptariama susitikimo metu, atsižvelgiant į turimas patirtis ir kompetencijas.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo