Duomenų analitikas (-ė)

TELE2

Darbo skelbimo numeris

392805

Darbo aprašymas

Šiuo metu Vilniuje ieškome Duomenų analitiko dirbti Klientų aptarnavimo ir analizės departamente.

"Tele2" duomenų analitikų komanda ieško patyrusio kolegos, kuris pasaulį mato per skaičius ir statistiką. Kuris geba transformuoti verslo poreikius į analitinį lygį ir įtikinamai pristatyti vertingas įžvalgas. Kuris nori eksperimentuoti realiais duomenimis ir tiesiogiai įtakoti pardavimo ar marketingo procesus. Jei šis iššūkis Tau – junkis prie mūsų drąsios analitikų komandos.

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

  • Valdyti klientų išlaikymo kampanijos procesą nuo idėjos generavimo, įgyvendinimo ir rezultatų vertinimo. Tai „hands on“ reikalaujantis procesas, kuris įtraukia: tinkamos klientų grupės kiekvienai klientų išlaikymo kampanijai identifikavimą, tinkamų kanalų parinkimą, pasiūlymo suderinimą bei pateikimo klientams organizavimą;
  • klientų išlaikymo duomenų bazės testavimą, rezultatų interpretavimą ir pristatymą kolegoms;
  • ataskaitų apie klientų išlaikymą, elgesį ir kampanijų rezultatus ruošimą;
  • klientų elgesio prognozavimą, statistinių modelių kūrimą ir tobulinimą.


Reikalavimai

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

  • Mažiausiai 2 m. patirties su duomenų analize ir statistinių metodų taikymu;
  • Labai gerų SQL įgūdžių, patirties su R (ar Python);
  • Gebėjimo dirbti su didelės apimties duomenų bazėmis;
  • Proaktyvumo, veiklumo, gebėjimo matyti bendrą vaizdą;
  • Patirties tiesioginės rinkodaros, klientų išlaikymo, klientų bazės formavimo srityje (privalumas),
  • Gerų anglų kalbos įgūdžių.


Įmonė siūlo

Kodėl šis darbas?
Pirmiausia, Tavęs laukia didžiuliai duomenų klodai, su kuriais viską galėsi daryti pats: sugalvoti idėją, ištestuoti ją ir įgyvendinti.

Pajusi greitą natūralų augimą: jei manai, kad dar nesupranti verslo logikos, padirbėjus realioje rinkoje, kuri reaguoja į Tavo veiksmus, įgausi verslo supratimą ir pranašumą.

Tai lyg laboratorija, kurioje gali eksperimentuoti. Nori jaustis mažu mokslininku, kuris gali sprogdinti?
Junkis prie mūsų!

Bazinis atlyginimas - nuo 2300 Eur (neatskaičius mokesčių), metiniai priedai priklausantys nuo rezultatų.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

Konfidencialumas garantuojamas. Informuosime atrinktus kandidatus.
Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog Jus įtrauktume į Smart HR duomenų bazę ir informuotumėme Jus apie naujus darbo pasiūlymus. Jeigu pageidaujate dalyvauti tik šioje atrankoje, prašome nurodyti „Tik ši atranka“. Prieš siųsdami Jūsų kandidatūrą darbdaviui, gausime raštišką Jūsų sutikimą.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2020 m. sausio 1 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 3 d.
Atlyginimas:
Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


Duomenų analitikas (-ė)


TELE2

Pamiršk, ką žinojai apie „Tele2“. Tai buvo vakar. Mes nuolat keičiamės. Keičiasi ir tai, kaip mes dirbame ir kuriame "Tele2" įmonėje. Pokytis – mūsų antras vardas. O iššūkis - mūsų DNR. Tam, kad išlaikytume tokią dvasią, turime būti bebaimiai ir drąsūs. Turime kurti laisvą ir lanksčią darbo aplinką. O svarbiausia - dirbti su talentingais žmonėmis. Tokiais, kurie turi potencialą ir geba dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Tokiais kaip Tu?

Žiūrėti profilį