Darbo skelbimo numeris

379091

Darbo aprašymas

Programavimas – Tavo pašaukimas? Jei profesinėje srityje ieškai iššūkių, nori tobulėti profesionalų komandoje bei prisijungti prie besikeičiančios organizacijos pokyčių, panaudojant savo turimas žinias ir dalinantis jomis su kolegomis – mes Tavęs laukiame!

Tavęs laukiantys uždaviniai:

  • įmonės duomenų saugyklos (DWH) plėtra ir palaikymas;
  • duomenų analizė ir modeliavimas, ETL procesų ir ataskaitų kūrimas bei vystymas;
  • OLAP kubų plėtra ir palaikymas;
  • dalyvavimas duomenų analitikos priemonių transformacijos projekte.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • turi ne mažesnę kaip 1,5 metų patirties projektuojant, programuojant ir diegiant DWH sprendimus;
  • turi sėkmingos Microsoft SQL Server DWH sprendimų taikymo patirties (SSRS, SSIS, SSAS);
  • turi puikias SQL rašymo ir naudojimo žinias;
  • gebi dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • domiesi Power BI ir kaip optimaliai įdarbinti turimus duomenis efektyvių sprendimų priėmimui.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus, vystant verslui ir visuomenei naudingą funkcionalumą;
  • galimybę įsitraukti į duomenimis paremtų sprendimų priėmimo kultūros kėlimą į aukštesnį lygį;
  • draugišką kolektyvą ir jaukią darbinę atmosferą;
  • kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Jei susidomėjai, atsiųsk savo CV su nuoroda: "DWH programuotojas".

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 26 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 12 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

DWH programuotojas (-a)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį