Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #503800
Atranka internetu

EKSPORTO PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška eksporto rinkose;

  • Dalyvavimas tarptautinėse parodose (išvykstamosiose bei online business matchmaking);

  • rinkos tendencijų bei potencialo analizė, klientų poreikių identifikavimas;

  • individualių pasiūlymų klientams teikimas, verslo santykių užmezgimas ir vystymas;

  • iškeltų komandinių bei asmeninių tikslų siekimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas vadybos srityje;

  • Esate užkariavęs (-usi) naują užsienio rinką ir turite sėkmingos tarptautinės B2B pardavimų patirties (privalumas - FMCG bei maisto sektoriuose);

  • Esate aktyvi į rezultatą orientuota asmenybė;

  • Puikiai mokate anglų kalbą žodžiu ir raštu;

  • Rusų kalba žodžiu ir raštu – didelis privalumas, papildomos užsienio kalbos – privalumas;

  • Esate puikus derybininkas, aiškiai ir efektyviai komunikuojate, pasižymite gerais organizaciniais gebėjimais;

  • Pasižymite aukšta verslo etika ir išmanote bendradarbiavimo versle principus. Išmanote prekybinių susitarimų ir sutarčių sudarymo principus.

  • Galimybę dirbti sparčiai augančioje kompanijoje, kuriančioje įnovatyvius produktus.

  • Laisvę ir atsakomybę priimant sprendimus, o taip pat vadovų pagalbą ir paramą;

  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas;

  • Sumanių, patyrusių ir draugiškų kolegų komandą;

  • Galimybę keliauti ir dalyvauti tarptautinėse parodose;

  • Konkurencingą darbo užmokestį bei premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#503800

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 3 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 4 d.

UAB „EKOMERA LT“ yra kasdienio, patogaus ir natūralaus maisto bei gėrimų platintoja Vilniuje. Mes mėgstame sąžiningą, ekologišką,veganinį maistą. Kuo natūralesnė, tikra ir sveika - tuo geriau! Mes laikome savo kruopščiai atrinktų aukštos kokybės produktų asortimentą pagrindiniu pranašumu išlaikant nusistovėjusį mūsų, kaip vertingo prekybos partnerio, vardą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!