2022-07-29 11:26:48

ELEKTRONINĖS PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1200 - 2000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

DecoFlux elektroninės prekybos skyriui ieškome pastiprinimo.

Ką Jūs darysite?

  • Administruosite internetinę parduotuvę, kelsite turinio informaciją, kursite aprašymus;
  • Analizuosite rinkos poreikius, tirsite konkurencinę aplinką;
  • Planuosite el. parduotuvės marketingo veiksmus bei akcijas;
  • Planuosite. koordinuosite ir įgyvendinsite el.parduotuvės marketingo strategijas, kampanijas ir veiksmus;
  • Valdysite išorinių marketingo partnerių paslaugų įgyvendinimą;
  • Kursite ir valdysite socialinių tinklų turinį;
  • Bendradarbiausite su išorinėmis elektroninės prekybos platformomis, valdysite turinį, sieksite nuolat augančių pardavimo juose rezultatų;
  • Kursite ir platinsite naujienlaiškius;
  • Seksite, analizuosite ir koordinuosite (Google Ads, Seo, Facebook, kt);
  • Bendradarbiausite su socialinių tinklų nuomonės formuotojais, fotografais, grafikos dizaineriais ir kt.;
  • Būsite atsakingas (-a) už skaitmeninių duomenų tvarkymą ir saugojimą;
  • Glaudžiai bendradarbiausite su kitais skyriais;

Reikalavimai

Ko mes iš Jūsų tikimės?

  • Manote, kad Jūsų patirtis ir žinios bus greitai pritaikytos DecoFlux veikloje;
  • Esate išsilavinęs;
  • Mėgstate iššūkius;
  • Puikiai ir greitai orientuojatės besikeičiančioje aplinkoje;
  • Estate kūrybiška ir stiprių vertybių asmenybė;
  • Esate empatiškas (-a), maloniai bendraujate, Jums patinka geras aptarnavimas;
  • Turite stiprią orientaciją į rezultatų siekimą, mąstote strategiškai, gerai mokate planuoti;
  • Puikiai kalbate ir rašote lietuvių ir anglų kalbomis (kitos užsienio kalbos privalumas);
  • Turite žinių ir patirties elektroninės komercijos srityje;
  • Būtų privalumas jei turite patirties marketingo, prekinio ženklo vystymo ir pan. srityse.

Įmonė siūlo

Ką mes Jums siūlome?

  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Įdomų produktą;
  • Dinamišką aplinką;
  • Galimybes tobulėti profesinėje veikloje;
  • Darbą tarptautinėse rinkose;
  • Palaikymą Jūsų asmenybės augime;
  • Draugišką, palaikančią ir skatinančią tobulėti komandą;
  • Atlyginimą nuo 1200 iki 2000 Eur neatskaičius mokesčių.