2022-07-29 11:26:48

Enterprise Architect

CVMarket.lt klientas
Nuo 2355 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Tobulinti IT architektūros (ang. IT Architecture) praktiką, apibrėžti jos valdymo karkasą, projektavimo metodus, užtikrinti tinkamą integravimą su kitomis valdymo ir vadovavimo praktikomis, inicijuoti reikiamų įrankių įsigijimą
  • Projektuoti siekiamą organizacijos architektūrą, prisiimant atsakomybę už vieną ar kelis architektūros domenus
  • Planuoti ir koordinuoti architektūros įgyvendinimą, atstovaujant LG Digital interesus projektuose ir pokyčiuose
  • Analizuoti organizacijos strateginius ir taktinius informacijos ir technologijų poreikius
  • Komunikuoti IT galimybes LG įmonėms ir palaikančiosioms funkcijoms
  • Kaip IT ekspertas, dalyvauti sprendimų ir paslaugų pirkimuose
  • Palaikyti aktyvų dialogą su potencialiais ir esamais tiekėjais ir partneriais

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas, pageidautina tiksliųjų mokslų srityje
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis organizacijos architekto ar didelių programų/projektų sprendimo architekto rolėje
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo, derybų ir pozityvaus konfliktų sprendimo gebėjimai
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Darbo patirtis tarptautinėse kompanijose būtų privalumas

    Privalumai

  • TOGAF metodikos išmanymas, TOGAF 9 Certified sertifikatas – didelis privalumas
  • Sistemų modeliavimo standartų (pvz. Archimate, BPMN, UML) išmanymas
  • Darbo patirtis naudojant architektūros projektavimo ir valdymo įrankius (pvz. Archi, ARIS/ALPHABET, MagicDraw)

  • Galimybę pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose
  • Su profesionalių architektų komanda atrasti geriausius sprendimus
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą