Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Gauduva, UAB

| |
Gauduva, UAB
Miestas: Šiauliai
Adresas: Tilžės g. 33
Įmonės svetainė: http://www.gauduva.lt
162
Gauduva, UAB
Miestas: Šiauliai
Adresas: Tilžės g. 33
Telefonas: 868673316
Įmonės svetainė:  http://www.gauduva.lt
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

UAB “Gauduva” buvo įsteigta 1997m. gruodžio 4d. Jos veikla tapo visų rūšių techninių priemonių instaliacija. Todėl vienas iš firmos privalumų – visus klausimus spręsti kompleksiškai, įdiegti visas technines priemones objekto kontrolei vykdyti (įeigos kontrolės, vaizdo apžvalgos, apsauginės signalizacijos, perimetro apsaugos, darbo laiko kontrolės sistemas ir taip toliau), užtikrinti šių sistemų veikimą ir techninį aptarnavimą ištisą parą. Budintys technikai, bet kuriuo paros laiku sutvarkys sistemos gedimą. 2001m. firma “Gauduva” gavo atestatą Nr.1812, kuriuo suteikta teisė atlikti būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos, ūkinės veiklos statinių gaisrinės ir apsauginės signalizacijos bei vaizdo stebėjimo sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose. Nuo 2020 sausio 1 dienos pradedame aptarnauti kondicionierius. Nuo 2020 sausio 1 dienos įrengiame saulės elektrines ir padedame sutvarkyti visus reikalingus dokumentus. Nuo 2020 sausio 15 dienos nauja veikla: Elektros instaliacijos iki 1 kV montavimas, įrengimas Elektros tiekimo ir paskirstymo prietaisų įrengimas Vidaus elektros tinklų įrengimas, montavimas Išorės elektros tinklų įrengimas, montavimas Žaibosaugos įrengimas, montavimas Apsaugos nuo viršįtampių įrengimas, montavimas Kiemo vartų automatikos montavimas ir pajungimas LED apšvietimo įrengimas PRIVALUMAI: - 24/7 servisas - Įrengiame tik sertifikuotą įrangą - Kvalifikuoti darbuotojai - Garantija ir techninis aptarnavimas - Elektros instaliacijos įrengimas ir remontas - Kondicionierių aptarnavimasĮmonės darbo skelbimai

prieš 4 sav.
ELEKTRONINĖS ĮRANGOS SURINKĖJAS / MONTUOTOJAS UAB Gauduva
550 - 900 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
ELEKTRONINĖS ĮRANGOS SURINKĖJAS / MONTUOTOJAS UAB Gauduva • Šiauliai
550 - 900 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
liko 1 d.