Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Gelsva, UAB

Liepkalnio g. 97B, Vilnius
http://www.gelsva.lt

Įmonės aprašymas

GELSVA, UAB

Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, restoranas „Casa No. 4“, šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.

• Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.

• Restoranas „Casa No. 4“ pačioje Vilniaus širdyje, Vokiečių gatvėje. Čia ne tik rasite parduotuvėse „Vynoteka“ esantį asortimentą, bet ir galėsite paragauti puikių patiekalų iš restorano meniu.

• Šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis „Žalia giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.

Įmonės informacija

Peržiūros
67 475
Vidutinė alga
~ €1 421
Darbuotojų sk.
527
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

prieš 2 sav.
BUHALTERIS (-Ė) GELSVA, UAB
Nuo 1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 2 sav.
BUHALTERIS (-Ė) GELSVA, UAB • Vilnius
Nuo 1750 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius