2022-07-29 11:26:48

Ieškome aktyvaus pardavimų vadybininko (ės)!

CVMarket.lt klientas
900 - 1300 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • Aktyvi naujų klientų paieška (eksporto ir LT rinka);
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas, atnaujinimas;
  • Dalyvavimas parodose, planavimas, organizavimas;
  • Užsakymų derinimas, priežiūra;
  • Produktų likučių priežiūra;
  • Pardavimo platformų administravimas;
  • Pardavimų ataskaitų, sutarčių, pasiūlymų rengimas.

Reikalavimai

  • 1-2 metų sėkmingas aktyvių pardavimų patirtis;
  • Ryžtingai siekiantis tikslų ir ambicijų dididant pardavimus;
  • Patirtis dirbant su didmenininkais ir mažmenininkais;
  • Geri įgūdžiai MS office (excel) programomis
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Atsakingumas, entuziazmas, inciatyvumas;
  • Geri derybų, planavimo įgūdžiai;

Privalumai:

  • Darbas su buhalterine programa Pragma;
  • Rusų, kt. kalbų mokėjimas;
  • Patirtis dirbant gamybinėje (spaudos) įmonėje;
  • Nuosavas automobilis.

Pirmenybę atrankai teiksim kandidatams tiems, kas atsiųs trumpą motyvacinį prisistatymą (video formatu)

Įmonė siūlo

  • Erdvę augti individualiai ir kartu su komanda;
  • Laisvę įgyvendinti visas savo idėjas;
  • Mažą, bet draugišką kolektyvą;
  • Papildomas apmokamų atostogų dienas;
  • Lankstesnį darbo laiką;
  • Biudžetą asmeniniam augimui (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai ir projektai);
  • Nuolaidas darbuotojams;
  • Priedą prie atlyginimo (derybinis klausimas);
  • Galimybę prisidėti kuriant magiškas akimirkas!