Ieškomi daržovių ir vaisių pakuotojai (-os) Vokietijoje ID10043

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 312711

Darbo skelbimo numeris

312711

Darbo aprašymas

Ieškote nekvalifikuoto darbo užsienyje?
Domina galimybė išvykti poroje?
Siūlome darbą vaisių ir daržovių rūšiavime, pakavime.

Reikalavimai

Anglų, rusų arba vokiečių ar kitos užsienio kalbos mokėjimas;
Vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Noras dirbti ir užsidirbti;
Motyvacija;
Fizinė ištvermė;
Atsakingumas;
Žalingų įpročių neturėjimas.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą įdarbinimą;
Galimybę reguliariai grįžti į Lietuvą;
Nuvykimo išlaidų kompensavimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 19 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1400 EUR per mėn.

Esame jauni, drąsūs bei veržlūs. Mūsų įmonės veiklos sritys – įdarbinimas bei darbuotojų nuoma Europoje ir Skandinavijoje.

Vizija – sukurti dinamišką, patrauklią bei šiuolaikinio verslo poreikius galinčią patenkinti darbo rinką.

Mūsų vertybės:
Operatyvumas – visus įdarbinimo procesus atliekame greitai bei tiksliai.
Verslumas – siūlome sprendimus, kurie yra pelningi jūsų verslui.
Sąmoningumas – stebime įvykius, analizuojame darbo rinkos tendencijas bei pokyčius.
Profesionalumas – teikiame aukštos kokybės paslaugas.

Mūsų paslaugos skirtos tiek darbo ieškantiems asmenims, tiek darbdaviams. Be įdarbinimo bei darbuotojų nuomos paslaugos, pasiūlysime ir platų spektrą konsultacijų: nuo patarimų, kaip paruošti konkurencingą gyvenimo aprašymą iki išsamios informacijos apie siūlomas darbo pozicijas.

Daugiau info: +370 685 88777