Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #402340

Ilgalaikiai darbai Kipre - aptarnaujantis personalas viešbutyje!

CVMarket.lt klientas
Kipras
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškai ilgalaikio darbo ten, kur visada šilta? Galvojai, kad Kipre darbas tik sezoninis? Klysti!

Siūlome ir ilgalaikius darbus, kur galėsi dirbti ištisus metus!

Ko mes ieškome:

- Barmenų;

- Kambarių tvarkytojų;

- Registratūros darbuotojų.

- Gelbėtojų

Darbo pradžia: kaip įmanoma greičiau, darbas visus metus.

Atlyginimas: 750 - 850 eurų per mėnesį į rankas (+ arbatpinigiai barmenams). Darbas 6 dienas per savaitę, po 9 valandas per dieną (įskaitant pertrauką).

Būstas ir maitinimas suteikiami nemokamai. Suteikiamos visos socialinės garantijos pagal Kipro įstatymus.

Reikalavimai

- Anglų kalba;

- Rusų kalba didelis privalumas;

- Atitinkama patirtis.

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: DARBAI SVETUR Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas Mob.: 862466641 Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo skelbimo numeris
#402340
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!