Naujausi skelbimai

Indų plovėja (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316560

Darbo skelbimo numeris

316560

Darbo aprašymas

restoranas dirbantis K29 verslo centre (konstitucijos prospektas)

- indų plovimas automatine indų plovimo mašina
- indų plovimo mašinos priežiura ir dezinfekavimas
- 3 mėn., bandomasis periodas po bandomojo yra keliamas atlyginimas

Reikalavimai

-Greitumas;
-Tvarkingumas;
-Švaros pojūtis
-patirtis su automatine indų plovimo mašina būtų privalumas

Įmonė siūlo

- palankų darbo grafiką
- darbas tik darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio)
- darbas tik diena (7:00 iki 15:30)
- nuolatinę darbo vietą;
- darbą draugiškame ir pastoviame kolektyve;
- darbą skaidriai dirbančioje įmonėje su moderniu požiūriu į darbdavio ir darbuotojo santykius

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 20 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 27 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 382 EUR per mėn.

Pietausim rūpinasi Jūsų pietumis nuo 2013 m. Gaminame ir savo svečiams siūlome tik tai, ką valgome patys. Tapome žinomi dėl savo kokybiško maisto, malonaus ir greito aptarnavimo, neįpareigojančio skandinaviško stiliaus.