Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #313807

IT administratorius (-ė) (Windows)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Dirbant su „Telia“ mus #įkvepia #technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius #paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet Telia tau siūlo visiškai naujas galimybes. Čia pateksi į #geidžiamiausio 2017 metų Lietuvos darbdavio aplinką ir rasi išskirtinę komandą savo srities #profesionalų, kurie padės tau #augti. Dirbdamas (-a) Telia turėsi pavydėtiną #laisvę savo idėjas paversti tikrove.
Tavo pagrindinės užduotys:

  • Programinės įrangos diegimas, #konfigūravimas,
  • Incidentų sprendimas, problemų šalinimas;
  • Esamų kompiuterinių sistemų #priežiūra, #standartizavimas,
  • Pasikartojančių užduočių #automatizavimas;
  • Naujų technologijų diegimas ir #testavimas;
  • Dalyvavimas įvairiuose projektuose.

Reikalavimai

Sėkmei darbe reikalinga:

  • Patirtis diagnozuojant/šalinant aparatinės bei programinės įrangos sutrikimus;
  • #Windows 7, 8.1, 10 OS ir aplikacijų problemų analizės ir sprendimo įgūdžiai;
  • Office 365 platformos, bei MS Exchange žinios;
  • Active Directory, GPO valdymas;
  • #Analitinis mąstymas, problemų sprendimo žinios, stiprūs organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškas laiko valdymas;
  • Puikus lietuvių ir geras anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (būtų puiku IT srityje);
  • Mobilių #įrenginių priežiūros patirtis;
  • #vbs ir #powershell kalbos žinios;
  • Sertifikatai patvirtinantys IT žinias (MCSA, MCSE, CompTIA A+);
  • Aparatinės įrangos HP, DELL, Fujitsu išmanymas.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Darbą #tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją;
  • Profesinio #augimo ir #karjeros galimybes #TeliaCompany įmonių grupėje;
  • Darbą su naujausiomis #technologijomis ir galimybę matyti savo darbo rezultatus;
  • #Draugišką ir #profesionalią komandą.

Laukiame Tavo CV!
Informuosime tik atrinktus kandidatus

Darbo skelbimo numeris
#313807

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 29 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 31 d.

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Daugiau