Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #506784

IT Technikas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome Tavęs, jei svajoji, kad Tavo darbas susidėtų iš:

  • Kompiuterinės įrangos priežiūros ir remonto;
  • Programinės įrangos diegimo, konfigūravimo, priežiūros ir atnaujinimo;
  • Tinklo infrastruktūros ir įrangos priežiūros;
  • Spausdinimo technikos priežiūros ir remonto;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimo;
  • Dalyvavimo testuojant ir diegiant valdymo sistemas.

Reikalavimai

Būtų puiku jeigu:

IT yra sritis, kurioje jautiesi lyg žuvis vandenyje;

Pritari, kad visko galima išmokti;

Turi profesinį arba aukštesnįjį išsilavinimą;

Moki anglų/rusų kalbas;

Esi fainas kolega.

Įmonė siūlo

Siūlome Tau:

  • Profesinio bei asmeninio mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose bei siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Motyvuojantį, nuo darbo rezultatų priklausantį, atlyginimą.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklausys nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Susidomėjai, bet dvejoji arba kyla klausimų?  Nesikuklink - skambink!

+37060042646

Evelina

Darbo skelbimo numeris
#506784

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. vasario 5 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 6 d.

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras moderni ir nuolat tobulėjanti švietimo įstaiga, turinti gilias tradicijas bei ilgametę mokymo patirtį. Mokymo centro veikla orientuota į viešojo intereso tenkinimą, plėtojant žmogiškuosius išteklius, padedant specialistams tobulėti ar integruotis naujoje profesinėje srityje, taip pat pagalba darbdaviams sprendžiant apsirūpinimo darbuotojais klausimus.
Mes mokome suaugusius siekiančius įgyti profesiją arba tobulinti turimą kvalifikaciją. Padedame įmonėms apsirūpinti kvalifikuotais darbuotojais.
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre ruošiami įvairių statybinių profesijų specialistai (apdailos, mūro, betonavimo, stogų, pastatų apšiltinimo), statybinių mašinų operatoriai, kėlimo kranų priežiūros meistrai, darbų saugos specialistai, suvirintojai. Transporto skyriuje mokomi visų kategorijų vairuotojai, suteikiama vairuotojų profesinė kvalifikacija (95 kodas), vairuotojai vežantys pavojingus krovinius (ADR), autotransporto priemonių remonto šaltkalviai, autoelektrikai, šaltkalviai remontininkai ir kt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!