2022-07-29 11:26:48

IT Technikas

CVMarket.lt klientas
Nuo 700 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome Tavęs, jei svajoji, kad Tavo darbas susidėtų iš:

  • Kompiuterinės įrangos priežiūros ir remonto;
  • Programinės įrangos diegimo, konfigūravimo, priežiūros ir atnaujinimo;
  • Tinklo infrastruktūros ir įrangos priežiūros;
  • Spausdinimo technikos priežiūros ir remonto;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimo;
  • Dalyvavimo testuojant ir diegiant valdymo sistemas.

Reikalavimai

Būtų puiku jeigu:

IT yra sritis, kurioje jautiesi lyg žuvis vandenyje;

Pritari, kad visko galima išmokti;

Turi profesinį arba aukštesnįjį išsilavinimą;

Moki anglų/rusų kalbas;

Esi fainas kolega.

Įmonė siūlo

Siūlome Tau:

  • Profesinio bei asmeninio mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose bei siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Motyvuojantį, nuo darbo rezultatų priklausantį, atlyginimą.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklausys nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Susidomėjai, bet dvejoji arba kyla klausimų?  Nesikuklink - skambink!

+37060042646

Evelina