2022-07-29 11:26:48

IT verslo inžinierius (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Aš esu Donatas Sėliukas, vadovauju Telia Paslaugų užtikrinimo ir operacijų padalinio IT inžinierių Onsite komandai. Šiuo metu ieškau naujo komandos nario hardware priežiūros aso (-ės) darbui su KDV (kompiuterinių darbo vietų) priežiūra.

Tavo naujas iššūkis?

Telia IT verslo inžinierių komandoje prisidėsi prie kompiuterinių sistemų priežiūros, standartizavimo ir pasikartojančių užduočių automatizavimo. Programinės įrangos diegimo, konfigūravimo ir problemų sprendimo. IT aparatinės įrangos - hardware – paruošimo darbui, atnaujinimo bei gedimų šalinimo. Tau taip pat patikėsime mobiliųjų įrenginių konfigūravimą ir problemų sprendimą.

Prisijungus prie Telia komandos dirbsi tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi tiek profesinio, tiek asmeninio augimo galimybes visoje Telia Company įmonių grupėje ir matysi savo darbo rezultatus dirbant su naujausiomis technologijomis ir draugiška profesionalų komanda.

Reikalavimai

Koks (-ia) esi Tu?

Žinoma, pasižymi puikiu analitiniu mąstymu ir stipria orientacija į efektyvų bei kokybišką problemų sprendimą. Atsakingumas, iniciatyvumas bei savarankiškas laiko valdymas yra Tau būdingos savybės.

Tavo asmenybė:

Esi orientuotas (-a) į klientą
Inovatyvus (-i) ir analitiškas (-a)
Supranti ne tik technologijas, bet ir žmones (tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis)

Tavo patirtis ir privalumai:

Kompiuterinės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas
Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu)
IT aparatinės įrangos (hardware) sandaros, MS Windows OS (Windows 7, 8, 10) žinios
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (privalumas IT ir telekomunikacijų srityje)
„Microsoft“ OS (Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10) MCSA, CompTIA A+ sertifikatai (privalumas)
Kompiuterinių tinklų bei tinklinės įrangos priežiūros pagrindai ir/ arba mobiliųjų įrenginių priežiūros patirtis (privalumas)

Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Telia Microsoft kompiuterinių darbo vietų valdymo komandos? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 612 38052 (Benita).

Prisijunk prie Telia!